KONST / Litografier / Färglitografi 6194051
*
nr 619 4051
Pontus Ljungberg
(f. 1945), Sverige
Färglitografi , Pontus Ljungberg (f. 1945), -1979, 247/310, 50x66
Pontus Ljungberg, född 1945, svensk målare och arkitekt.
Följerätt
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 januari 2010
kl 19:51:18
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/1 17:08:57
1
100 kr
18/1 19:43:56
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Pontus Ljungberg
Pontus Ljungberg, född 1945, svensk målare och arkitekt.
Läs mer om Pontus Ljungberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad pontus ljungberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Pontus Ljungberg
Pontus Ljungberg, född 1945, svensk målare och arkitekt.
Läs mer om Pontus Ljungberg
nr 619 4051
Pontus Ljungberg
(f. 1945), Sverige
Färglitografi , Pontus Ljungberg (f. 1945), -1979, 247/310, 50x66
Pontus Ljungberg, född 1945, svensk målare och arkitekt.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 100 kr |
| Såld: | 150 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 18 januari 2010 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 18/1 17:08:57 | 1 | 100 kr |
| 18/1 19:43:56 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Pontus Ljungberg
Pontus Ljungberg, född 1945, svensk mÃ¥lare och arkitekt.Läs mer om Pontus Ljungberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad pontus ljungberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



